Kwatery

Marianna Cie¶lak Gościnne gospodarstwo położone na obrzeżu miejscowości, przy nadbużańskiej drodze nr 816, zaprasza o każdej porze roku. W pobliżu las z rezerwatami: czapli szarej, żółwia błotnego oraz śródleśnych jezior. Do dyspozycji gości 3 pokoje dwuosobowe z łazienką. Przestronne, gustownie urządzone podwórko. Gospodyni zaprasza na smaczne posiłki, przyrządzane z produktów z własnej zagrody. Gospodarz leśnik zainteresowanym wskaże miejsca urokliwe oraz bogate w owoce lasu. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Marianna Cieślak, Małoziemce 78, 22-230 Wola Uhruska, tel. (082) 591 52 26
Tomasz Kozaczuk Wypoczynek pełen miłych wrażeń gwarantuje gospodarstwo położone przy drodze nr 816, pod lasem sosnowym nieopodal starorzecza rzeki Bug i kąpieliska. Do dyspozycji gości 4 wygodne pokoje trzyosobowe oraz duże zagospodarowane podwórze z miejscami uprzyjemniającymi pobyt. Miejsce emanuje ciszą i spokojem, a gospodarze dbają o dobre samopoczucie swoich gości i troszczą się o smaczne domowe posiłki. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Jan Kowalczuk, Bytyń 7, 22-230 Wola Uhruska, tel. 082 591 51 48
Janina Łukasik Wspaniały całoroczny wypoczynek zapewni Państwu dom położony na wzgórzu, obok sosnowego lasu z pięknym widokiem na Dolinę Bugu. Przygotowaliśmy 3 dwuosobowe pokoje komfortowo wyposażone z łazienkami, salonem z kominkiem, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Ukwiecone obszerne podwórko, z altanami, tarasami i placem zabaw, daje poczucie swobody, a zarazem dostarcza ciszy i spokoju. W ofercie możliwość skorzystania z owoców i warzyw z przydomowego ogródka, wędrówek pieszych, z przejażdżek rowerowych oraz ze spływów kajakowych. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Janina Łukasik, ul. 1 Maja 55, 22-230 Wola Uhruska, tel. 082 591 54 98, 082 591 50 58 kom. 692 474 406
Zofia Mojska Dom wśród majestatycznych sosen zachęca do wypoczynku gości poszukujących ciszy, spokoju i miłej atmosfery. Wygodne 3 pokoje dwuosobowe oraz łazienki, kuchnia i jadalnia zaspokoją Państwa oczekiwania. Gospodarze zatroszczą się o zaspokojenie potrzeb gości dostarczając ekologiczną,żywność oraz tworząc sielski klimat, zapewniający dobre samopoczucie i wypoczynek. Na indywidualne życzenie możliwość zorganizowania spływu kajakiem rzeką Bug. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Zofia Mojska, ul. Leśna 29, 22-230 Wola Uhruska, tel. 082 591 51 54, kom. 511 374 534
Krystyna Sikora Wygodny pobyt o każdej porze roku zapewnia dom usytuowany w zacisznym miejscu, obok sosnowego lasu. Do dyspozycji gości 3 pokoje 2 – 3 osobowe, z łazienką i kuchnią. Aktywny wypoczynek umożliwiają liczne ścieżki turystyczne i przyrodnicze. Troskliwa gospodyni zadba o dobrą atmosferę wypoczynku oraz wskaże ciekawe miejsca, oprowadzi po miejscach obfitujących w grzyby i jagody. Dla zainteresowanych domowe posiłki oraz możliwość zorganizowania spływu kajakiem rzeką Bug. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Krystyna Sikora, ul. Spacerowa 3, 22-230 Wola Uhruska, tel. 698 638 228
Sławomir Tokarski Zachęcam do wypoczynku w domu jednorodzinnym usytuowanym na wzgórzu obok sosnowego lasu. Dom w pełni wyposażony przystosowany jest do wypoczynku rodzin, ale nie tylko... . Miejsce jest ustronne i ciche. Gospodarze dbają o miłą atmosferę, chętnie urozmaicą wypoczynek organizując wycieczki do rezerwatów przyrody i miejscowych osobliwości, a po trudach dnia przygotują grilla. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Sławomir Tokarski, ul. Leśna 16, 22-230 Wola Uhruska, tel. 082 591 52 87
Aneta Wójtowicka GGospodarstwo położone na obrzeżu miejscowości przy drodze nr 819, przystosowane dla rodzin z małymi dziećmi. Pomieszczenia wygodne w pełni wyposażone z indywidualnym wejściem. Przestronne rolnicze podwórko umożliwia kontakt ze zwierzętami domowymi i gospodarskimi. Sympatyczni młodzi gospodarze tworząc wspaniałą rodzinną atmosferę, chętnie poczęstują wiejskimi wyrobami masarskimi oraz smacznymi wypiekami. Dla zainteresowanych możliwe wyprawy piesze, rowerowe lub motocyklowe po okolicznych lasach i zakątkach Doliny Bugu. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Aneta Wójtowicka, ul. 1 Maja 67, 22-230 Wola Uhruska, tel. 082 591 55 04
Krystyna i Stanisław Zin Zapraszam do domu na wzgórzu wśród sosen, przy drodze nr 819. Do dyspozycji gości 3 wygodne pokoje dwuosobowe oraz dwie łazienki i kuchnia z jadalnią. Malowniczość terenu zachęca do wypoczynku o każdej porze roku. Piękny krajobraz Doliny Bugu oraz pobliska rzeka wraz ze starorzeczami dostarcza różnorodnych walorów urozmaicających wypoczynek. Gospodarze na życzenie gości przygotują grilla lub ognisko, zawiozą na grzyby, jagody i grzyby, natomiast zimą zorganizują kulig. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Krystyna i Stanisław Ziń, ul. 1-go Maja, 22-230 Wola Uhruska, tel. 082 591 55 40
Maria Dolińska Udany wypoczynek zapewni dom stojący w słonecznym ogrodzie, przy cichej ulicy, w małej miejscowości, obok uprawnych pól i lasu sosnowego. Goście skorzystają z wygodnych pomieszczeń mieszkalnych oraz tarasu, dających poczucie spokoju i wytchnienia. Gościnni gospodarze mogą zaproponować zainteresowanym kozie mleko i jego przetwory. Piękny nadbużański teren oraz okoliczne lasy zachęcają do wędrówek pieszych i rowerowych, a także do wędkowania oraz kąpieli w pobliskich jeziorach. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Maria Dolińska, ul. Nowa 5 Orchówek, 22-200 Włodawa, tel. 82 572 45 46, 661 275 099
Maria JóĽwiak Przygotowaliśmy dla Państwa wolnostojący dom, usytuowany w głębi ogrodu. Wnętrza są przestronne i wygodne, w pełni wyposażone. Dają poczucie swobody i komfortu. Miejsce jest ustronne i ciche, a jednocześnie w pobliżu centrum miejscowości i starorzeczy rzeki Bug. Gospodarze zapewniając miły pobyt i wypoczynek dostosowują swoją ofertę do Państwa oczekiwań. Chętnie wskażą urokliwe miejsca. Pomogą znaleźć satysfakcję amatorom grzybobrania, wędkowania oraz wędrówek pieszych i rowerowych. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Maria Jóźwiak, ul. Spokojna, 22-230 Wola Uhruska, tel. 082 591 51 44
Nadbużańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Oferuję wypoczynek w nowym domu z wszelkimi wygodami, usytuowanym w lesie sosnowym. Przestronne nowoczesne wnętrza, zachęcają do wypoczynku o każdej porze roku. Do dyspozycji gości 5 pokoi z łazienkami i garderobą, w pełni wyposażona kuchnia i salon. Oaza spokoju, zachęca do wypoczynku osoby poszukujące ciszy, kontaktu z piękną leśną przyrodą. Gospodarze gwarantują wspaniałą atmosferą, dostosowując się do oczekiwań gości. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Marta Ciszewska, Józefów 12, 22-230 Wola Uhruska, tel. 662 114 220, http://agroborowka.pl

Gościnny dom jednorodzinny na obrzeżu miejscowości, przy lokalnej drodze. W pobliżu lasu i jezior śródleśnych. Miejsce ciekawe o każdej porze roku, dające gwarancję dobrego wypoczynku. Wnętrze domu wygodne i przytulne. Do dyspozycji gości 4 pokoje dwuosobowe i 1 pokój czteroosobowy, wraz z łazienkami, kuchnią i jadalnią. Gospodyni oferuje smaczne posiłki. Zainteresowanym wskaże miejsca bogate w owoce lasu oraz pomoże przygotować przetwory na zimę. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Uruszla Dolińska, Stulno 7, 22-230 Wola Uhruska, tel. 509 026 124
Zapraszam do wypoczynku w starym domu z wygodami, przystosowanym do wypoczynku o każdej porze roku, usytuowanym w centrum miejscowości przy drodze nr 816, w pobliżu lasu sosnowego, starorzecza rzeki Bug i kąpieliska. Do dyspozycji gości 4 pokoje dwuosobowe, 2 kuchnie i łazienka. Gospodyni oferuje posiłki z własnej kuchni i gwarantuje sympatyczną atmosferę. Urozmaicając pobyt z przyjemnością wskaże gościom ciekawe miejsca. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Anna Samosiuk, Bytyń 105, 22-230 Wola Uhruska, tel. 504 644 409
Miły i spokojny wypoczynek umożliwia stara chata wiejska z wygodami, usytuowana w Dolinie Bugu, przy trasie nr 816. Do dyspozycji gości dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka, dla zainteresowanych przestronne podwórze umożliwiające ustawienie namiotów lub przyczep kempingowych. Chata przystosowana do wypoczynku również zimą. Nadbużańskie łąki pełne ciszy i uroku dzikiej trawy, kwiatów, ziół, dostarczą niezapomnianych wrażeń oraz przeżyć pasjonatom migrującego ptactwa oraz miłośnikom wędkarstwa. Sympatyczni gospodarze zatroszczą się o dobry nastrój i zaspokojenie podniebienia swoich gości, przygotowując również smaczne posiłki z grilla. Gospodarstwo posiada certyfikat dobrej jakości usług oraz certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Aneta Antoniuk, Siedliszcze 39, 22-230 Wola Uhruska, tel. 795 295 860 strona domowa
Nadbużańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Zapraszam do spędzenia wypoczynku w domu jednorodzinnym usytuowanym na skarpie nad Bugiem, w pobliżu lasu. Jest to oaza ciszy i spokoju, dająca poczucie zapomnienia. Przygotowałam dla Państwa nowoczesne w pełni wyposażone pokoje i łazienki, z wolnym dostępem do wyposażonej kuchni i jadalni. Tworzymy atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Dopełnieniem wypoczynku czynnego jest możliwość korzystania z bogactwa lasu: grzyby, jagody, borówki lub z rybnych zasobów rzeki. Bogactwo flory i fauny sprzyja również prowadzeniu obserwacji z aparatem fotograficznym. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Małgorzata Łysak, Zbereże 7A, 22-230 Wola Uhruska, tel. 693 011 000
Nadbużańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Miła i gościnna gospodyni zaprasza do wypoczynku w wygodnym domu jednorodzinnym nad Bugiem, obok lasu sosnowego, usytuowanego przy drodze wojewódzkiej 816 tzw.”nadbużance”. Przygotowane również do przyjmowania rowerzystów. Do dyspozycji gości pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką, dla zainteresowanych możliwość skorzystania z pełni wyposażonej kuchni. Na wygodnym i przestronnym wiejskim podwórzu istnieje możliwość ustawienia domku kempingowego lub namiotu. Siedlisko znajduje się w pobliżu polsko - ukraińskiego przejścia granicznego funkcjonującego w ramach Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa. Dla miłośników kontaktu z naturą możliwość spacerów po lesie obfitującym w grzyby, natomiast dla wędkarzy szansa łowienia ryb w Bugu. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Anna Horszczaruk, Zbereże 20A, 22-230 Wola Uhruska, tel. 723 503 501
Nadbużańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Wiejskie siedlisko przy drodze wojewodzkiej 819 zaprasza wszystkich zainteresowanych biernym i aktywnym wypoczynkiem na łonie natury nad rybnymi stawami, w pobliżu grzybowych lasów. Do dyspozycji dom, pole kempingowe oraz pole namiotowe. Gospodarz jest przygotowany do przyjęcia osób indywidualnych, rodzin, jak również kilkunastoosobowych grup zorganizowanych. Zagospodarowane stawy umożliwiają kąpiele, pływanie łodzią, jak również łowienie ryb. Miły gospodarz zorganizuje grilla lub ognisko, urozmaicając letnie wieczory. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę.
Grzegorz Łubkowski, Mszanna, 22-230 Wola Uhruska, tel. 503 604 086
Nadbużańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Nadbużańska przyroda, czyste powietrze, miła atmosfera i swojskie jedzenie pozwolą na beztroski, przyjemny wypoczynek osobom poszukującym sielskiej atmosfery lub podróżującym drogą DW 816. Gościom oferujemy 2 pokoje trzyosobowe oraz nocleg na werandzie z TV. Do dyspozycji gości kuchnia oraz wygodna łazienka. Wszystko w stuletniej, drewnianej „Chacie przy Lesie”. Zaproszenie obejmuje całodzienne wyżywienie (można samodzielnie przygotowywać posiłki). Na miejscu do nabycia świeże warzywa, można też zasmakować swojskich wędlin. Gospodarze chętnie zabiorą gości na wycieczkę, zorganizują ognisko. Okolica zachęca do spacerów i wycieczek. Cena pobytu osoby od 25 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 40 złotych.
Alicja Kwietniewska, Hanna 151, 22-220 Hanna, tel. 517 127 557
Nadbużańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Dom drewniany, tradycyjny wraz z ogrodzonym podwórzem przeznaczony wyłącznie dla gości z pełnymi wygodami. Do dyspozycji gości są 3 pokoje, kuchnia całkowicie wyposażona (lodówka, gaz, woda, naczynia itd.), łazienka. Pokoje posiadają oddzielne wejścia. Na podwórzu miejsce do wygodnego wypoczynku. Podwórze duże, czyste i zadbane, przeznaczone całe dla gości, połączone z sadem, który graniczy z rzeczką Wełnianką. HOBBY Gospodarzy: rzeźba w drewnie, wędkarstwo, pszczelarstwo, gobeliny, koronkarstwo oraz mereżka.
Krystyna i Jan Ulaniccy, ul. Zatylna 2, 22-145 Dubienka, tel. 82 566 81 45, 604 928 884
Gospodarstwo hodowlane zaprasza wszystkich interesujących się czynnym wypoczynkiem na koniu. Oferujemy naukę jazdy dla wszystkich grup wiekowych, na koniach wierzchowych oraz na kucu. Organizujemy rodzinne przejażdżki bryczką lub kuligiem. Dla zaawansowanych miłośników koni proponujemy kilkudniowe rajdy konne po urokliwych bezdrożach ziemi nadbużańskiej, umożliwiających bezpośredni kontakt z naturalną przyrodą rzeki Bug, śródleśnych jezior oraz rozległych kniei. Do dyspozycji gości pozostawiamy domek 4-osobowy wraz z możliwością wyżywienia lub zakupu ekologicznych produktów mleczarskich. Cena jazdy wierzchem 30złotych/godzinę, wynajęcia domku 100 złotych/dobę, całodziennego wyżywienia od 40 złotych. Możliwa negocjacja cen.
Katarzyna Ignasiak-Ostrowska, Majdan Stuleński 27, 22-230 Wola Uhruska, tel. 661 602 157, http://www.stajnia-geronimo.pl/

Baza noclegowa dla grup zorganizowanych (40-50 osób). Wysoki standard pokoi, wypożyczalnia rowerów, trasy rowerowe, piękne lasy, kąpielisko, spływy kajakowe. Cena noclegu 10-18 zł, wyżywienia 25-35 zł. Posiadamy boiska do gry w piłkę nożną i ręczną.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Zespole Szkół w Woli Uhruskiej, ul. Gimnazjalna 34, 22-230
Wola Uhruska, tel. 082 591 52 36,

Gościnny „Dwór nad Bugiem” zachęca do wypoczynku w ustronnym, uroczym i malowniczym miejscu usytuowanym na krawędzi lasu, w pobliżu rezerwatów przyrody. Zapraszamy Państwa o każdej porze roku do luksusowo wyposażonych wnętrz, dających poczucie komfortu i intymności. Gospodarze dworu zatroszczą się o Państwa oczekiwania kulinarne oraz o dobre samopoczucie, tworząc możliwość spędzenia czasu na strzelnicy golfowej, łowieniu ryb, nauce jazdy na koniu, udziału w rajdach konnych, spływach kajakowych, przejażdżkach bryczką lub kuligiem oraz wędrówkach pieszych, rowerowych i narciarskich po urokliwych zakątkach ziemi nadbużańskiej. Pobyt w „Dworze nad Bugiem”dostarczy Państwu miłych wrażeń. Cena pobytu osoby od 40 złotych/dobę, całodzienne wyżywienie od 50 złotych. Możliwa negocjacja cen.

Dwór nad Bugiem, Zbigniew i Dorota Walszek,
Majdan Stuleński, 9b, 22-230 Wola Uhruska, tel. 504 178 886, http://www.dwornadbugiem.pl/

Przez cały rok zapewniamy wspaniały wypoczynek w Zajeździe„Gibson” usytuowanym w centrum miejscowości. Dysponujemy komfortowo wyposażonymi, zapewniającymi dyskrecję i spokój pokojami 2 – 3 osobowymi. Troszcząc się o dobre samopoczucie zapewniamy wyżywienie zgodnie z życzeniem gości. Urozmaicając ofertę wypoczynkową, w zależności od zainteresowań gości jest możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Bug, rajdów konnych, przejażdżek bryczką, lub kuligiem oraz udziału w wyprawach rowerowych, w wędkowaniu oraz w polowaniu z aparatem fotograficznym na okazy fauny, flory i wspaniałe krajobrazy. Cena do uzgodnienia.

Zajazd GIBSON, Radosław i Anna Lipert,
ul. Szkolna 22, 22-230 Wola Uhruska, tel. 602 491 301, http://zajazdgibson.pl.tl/