Gmina Wola Uhruska
duzy plik 500kb panoramy Woli Uhruskiej
Start arrow Artykuły arrow Regionalny System Ostrzegania
Regionalny System Ostrzegania
Napisał Administrator   
      Zachęcamy do korzystania z usługi Regionalny System Ostrzegania (RSO) RSO to usługa, która umożliwia powiadamianie obywateli o nawałnicach, powodziach i innych zagrożeniach poprzez strony internetowe urzędów wojewódzkich, naziemną telewizję cyfrową oraz aplikację na smartfony i tablety.
      Komunikat w RSO tworzy wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego na podstawie danych z różnych źródeł. Szczególnie zachęcamy do instalacji i korzystania z bezpłatnej aplikacji mobilnej RSO na smartfony i tablety dostępnej w sklepach z aplikacjami na poszczególne platformy (Google Play, Apple App Store, Windows Phone Store).
       Aplikację wyszukać można po słowach kluczowych „RSO” oraz „Regionalny System Ostrzegania”. W aplikacji znajdują się też poradniki postępowania w sytuacjach kryzysowych, a w części dla kierowców pojawiają się informacje drogowe.
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej
W skrócie

Gmina Wola Uhruska leży w południowo-wschodniej części powiatu włodawskiego. Rozciąga się wzdłuż dotąd nieujarzmionej i przez to niezwykle urokliwej rzeki Europy – Bugu.

Czytaj całość...

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje turystyczne z naszego terenu w syntetycznym zestawieniu.

 

Czytaj całość...

Sobiborski Park Krajobrazowy - utworzono w 1983 roku na obszarze gmin: Włodawa, Hańsk, Wola Uhruska. Park rozciąga się na powierzchni 10000 ha i zajmuje najcenniejsze partie Lasów Sobiborskich z licznymi torfowiskami i śródleśnymi jeziorami objętymi ochroną rezerwatową.

Czytaj całość...
Statystyka
odwiedzających: 6278815
Imieniny
25 Marca 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dyzma, Ireneusz,
Lucja, Lutomysł,
Łucja, Maria,
Mariola, Wieńczysław
Do końca roku zostało 282 dni.
Licznik odwiedzin
Odwiedziło nas 6278815 internautów
TRW